Lokalita
Galerie
Ceník
Standardy
Financování
panenska panenska panenska panenska panenska panenska
TEL.: 220 311 611

Standardy

V ceně bytu a domu je zahrnuto rovněž kvalitní vnitřní vybavení. Toto vybavení jsme vybírali s pečlivostí a především s důrazem na jeho vysokou jakost a funkčnost. Ve standardech tak naleznete vysoce odolné plovoucí podlahy, luxusní dlažby a obklady nebo kvalitní sanitu. Kompletní přehled standardního vybavení členěný dle typu nemovitosti naleznete níže.

Klientské změny     V případě, že byste dům či byt raději zařídili dle vlastních představ, jsme připraveni Vám poskytnout veškerý servis při výběru nadstandardního vybavení - a následně provedeme dostavbu nemovitosti dle Vašeho přání. Nadstandardní vybavení není součástí kupní ceny.Naši partneři

Libovický Společnost Libovický Vám zajistí kompletní dodávku interiérového nábytku na míru pro celý byt od vestavěných skříní, přes šatny, ložnice až po obývací sestavy. Vybírat můžete z široké nabídky materiálů – laminovaných nebo dýhovaných desek, lakovaného povrchu, skla a umělého kamene. Všechny materiály jsou dostupné ve velkém množství dekorů a barev. Součástí téměř každé nabídky, kterou pro Vás zdarma připravíme jsou vedle cenových kalkulací i 3D vizualizace. Projednat Vaše požadavky lze přímo ve Vámi vybraném bytě, ve vzorovém bytě nebo můžete navštívit interiérová a kuchyňská studia v Praze a Kladně.

Kontakt:
www.libovickyskrine.cz

Bint Společnost Bint Praha, spol. s.r.o. je dlouholetým partnerem Bláha s.r.o. pro realizaci kuchyňských linek. Působíme na trhu již od roku 1994. Naší doménou je individuální přístup, který umožňuje domluvit si konzultaci dle vašich potřeb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Široké spektrum materiálů a vybavení je samozřejmostí.
Mimořádnou výhodou zhotovení kuchyňské linky Bint je podrobné zpracování zakázky včetně podkladů pro stavbu a především kontrola přípravy rozvodů pro kuchyňskou linku v průběhu stavby.

Kontakt:
www.bint.cz

Connect plus Společnost Coonect plus s.r.o. poskytuje vysokorychlostní internet a kabelovou televizi pro zákazníky projektu Na Panenské. V oblasti telekomunikací působíme již od roku 1992 a nabízíme Vám komplexní datové služby postavené na moderní technologii využívající optické připojení. Naše služby přinášejí do lokality Roztok doposud nedostupnou kvalitu.

Kontakt:
www.234.cz